داده‌های پویا

داده‌های پویا

از حجم زیاد اطلاعات گله دارید؟ «داده‌های پویا» برای رفع این مشکل طراحی شده و تنها ضروری‌ترین داده‌ها را به شما ارائه می‌دهد. ابزارهای معاملاتی دلخواهتان را انتخاب کنید و اجازه دهید Dynamic Data (داده‌های پویا) بقیه کارها را در یک ایمیل ساده انجام دهد.

Dynamic Data (داده‌های پویا) ازسوی آموزشگر ممتاز معاملاتی LearnFX پشتیبانی می‌شود.

learnfx

note برای دسترسی به Dynamic Data تنها کافی است پروفایل FXChoice بسازید و با مدیر حساب شخصی‌تان تماس بگیرید. مابقیه کارها را انجام می‌دهیم.

note

Updated at:

note
note

0. %

note

درک نوسانات

Dynamic Data (داده‌های پویا) فشارسنج شما برای آزمایش نوسانات بازار بر روی ابزاری خاص است و قیمت‌ها و محدوده‌های قیمت فعلی را برای کمک به تفهیم حرکات بازار ارائه می‌‌کند.
note note

با روندها آشنا شوید

بهتر است روندها زود تشخیص داده شوند، و هیچ راهی بهتر از Dynamic Data (داده‌های پویا) برای این کار وجود ندارد. برای مشاهده چگونگی تغییر رویکرد خبری دارایی در طول زمان و شناسایی الگوهای در حال ظهور در بازار ، از آن استفاده کنید.
note note

Trading Signals (سیگنال‌های معاملاتی) خبره

Dynamic Data (داده‌های پویا) درواقع Trading Signals (سیگنال‌های معاملاتی) خبره را بسته‌بندی می‌کند و در صورت نیاز آن‌ها را به صندوق ورودی شما ارسال می‌کند. این «سیگنال‌های معاملاتی» ازسوی «مرکز سیگنال» تحت FCA ارائه می‌شود.
note note

حواستان به رویدادهای تأثیرگذار باشد

Dynamic Data (داده‌های پویا) تضمین می‌کند که هرگز از رویدادهای تأثیرگذار بر بازار غافگیر نشوید. اگر رویدادی که تأثیر قابل توجهی بر ابزار انتخابی شما دارد در شرف وقوع باشد، از طریق ابزار «داده‌های پویا» به شما اطلاع داده می‌شود.