حساب تجاری

حساب‌های اپتیمم،‏
کلاسیک و پرو

حسابی را که برای سبک معاملاتی شما مناسب‌تر است انتخاب کنید.

حساب تجاری

حساب انفرادی

متاتریدر 4 اپتیمم

حساب اپتیمم (Optimum) که برای همه مناسب است، فقط با واریز حداقل 10 دلار آمریکا دسترسی فوری به بازارهای جهانی را فراهم می‌کند. شما می‌توانید با لوریج فوق‌العاده 1:1000 معامله کنید و از کمیسیون صفر و «بونوس بدون واریز» قابل ملاحظه شروع به معامله کنید.  
حساب تجاری

حساب انفرادی

حساب کلاسیک متاتریدر4

حساب کلاسیک متاتریدر 4 ما را امتحان کنید. از فناوری «بدون میز معامله»، اسپردهای اندک، اجرای سفارش سریع و معامله بدون کمیسیون بهره‌مند شوید.
حساب تجاری

حساب انفرادی

حسابهای حرفه ای برای متاتریدر4 و5

حساب پرو متاتریدر 4/5 ما را امتحان کنید. از فناوری «بدون میز معامله»، اسپردهایی به اندکی 0 پیپ و ارائه‌دهنده نقدشوندگی بازار بدون واسطه که از سوی بزرگترین مؤسسات بانکی در جهان ارائه می‌شود بهره‌مند شوید.
حساب تجاری
حساب شرکتی

کلاسیک متاتریدر4،‏ اپتیمم متاتریدر4 ،‏ پرو متاتریدر4/5

حساب‌های کلاسیک،‏ اپتیمم و پرو برای حساب‌های شرکتی نیز در دسترس هستند. اگر «شرکت قانونی یا ثبت‌شده» بخواهد حساب باز کند، باید درخواست حساب شرکتی را ارسال کند. فرایند باز کردن این نوع حساب سریع و بدون دردسر است.

نسخه نمایشی MT4 اپتیمم را امتحان کنید

همه انواع حساب‌ها می‌توانند به عنوان حساب‌های شرکتی یا فردی باز شوند. همچنین شما می‌توانید در حالت نمایشی (دمو) با این حساب‌ها معامله کنیدتا مهارت‌های تجاری خود را قبل از استفاده از سرمایه واقعی تقویت کنید.

حساب تجاری

به شما اطمینان می دهیم که تمام تراکنشها به صورت کاملاً ایمن و مطمئن، در درجه اول با استفاده از فن آوریهای پیشرفته رمزگذاری انجام شده و این مهم امنیت اطلاعات شخصی شما را تضمین می کند

  • حداقل واریز 10 دلار آمریکا

    حداقل واریز اولیه برای حساب‌های اپتیمم ‏10 دلار آمریکا یا معادل آن به واحدهای پول دیگر است.
  • ارز حساب تجاری

    حساب های تجاری به ارزهای رو به رو ارائه داده می شوند: دلار، یورو، پوند انگلیس، دلار استرالیا، دلار کانادا، بیتکوین، بتکوین کش، اتریم و لایت کوین.
  • امنیت وجوه

    به شما اطمینان می دهیم که تمام تراکنشها به صورت کاملاً ایمن و مطمئن، در درجه اول با استفاده از فن آوریهای پیشرفته رمزگذاری انجام شده و این مهم امنیت اطلاعات شخصی شما را تضمین می کند.

روش‌های ما برای واریز و برداشت