خدمات

خدمات تجاری

FXChoice همواره در تلاش است که تجربه معاملاتی مشتریان گرانقدر خود را بهبود بخشد. ما معتقدیم مجموعه محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنیم به طرز چشمگیری باعث ارتقای تجربه معاملاتی مشتریان‌مان می‌گردد.

پلتفرم ما دارای ابزارهای ارزشمندی برای برآورده کردن نیازهای روزافزون انجام معاملات به‌طور خودکار است

خدمات

سیگنال‌های معاملاتی

دیگر نیازی نیست که معامله‌گران روزها، هفته‌ها و گاهی ماه‌ها صرف یادگیری تحلیل بازار و راهبردهای معاملاتی جدید کنند. اکنون با استفاده از سیگنال‌های معاملاتی FXChoice می‌توانید تصمیمات معاملاتی خود را به منبع شایسته‌تر و قابل اطمینان‌تری بسپارید. بسیاری از معامله‌گران، راحتی استفاده از سیگنال‌های معاملاتی را ترجیح می‌دهند. این قابلیت به معامله‌گران مبتدی امکان می‌دهد که از همان آغاز کار از بازار فارکس درآمد کسب کنند. علاوه بر این، برای معامله‌گران پرمشغله‌ای که وقت معامله ندارند ولی همچنان می‌خواهند از بازار پرسود فارکس بهره‌مند شوند نیز ایده‌آل است.
خدمات

اتوترید با MyFxBook

نسل جدید خدمات مدیریت حساب (اتوترید) یک پلت‌فرم مبتنی بر وب است که با استفاده از آن و از طریق سرویس “اتوترید با MyFxBook” می‌توانید حساب خود را مدیریت کرده و معاملات هر سیستمی که انتخاب می‌کنید را مستقیماً به حساب متاتریدر 4 FXChoice خود کپی کنید.
خدمات

ربات های معامله گر

اکسپرت یا روبات یک برنامه تجاری می باشد که هنگامی که شما آن را روی پلتفرم افیکس چویس خود نصب کنید، به صورت خودکار برای شما معامله می کند.
خدمات

VPS — سرور شخصی مجازی

برای سرویس معامله خودکار، داشتن اینترنت باثبات ضروری است. ارتباط اینترنتی در رایانه منزل ممکن است بی‌ثبات باشد و در روز بارها شاهد قطع و وقفه در اتصال خود باشید. موارد قطع اینترنت ممکن است در معامله شما اختلال ایجاد کند و حتی باعث ضرر و زیان معاملاتی برای شما شود. استفاده از سرور شخصی مجازی FXChoice می‌تواند به طور چشمگیری اتصال شما به سرور‌های معاملاتی را بهبود ببخشد و ضرر و زیان‌های معاملاتی ناشی از ارتباطات اینترنتی ضعیف را کاهش دهد.

سوال دارید؟ به مرکز راهنمایی خدمات ما مراجعه کنید

سوال دارید؟ به مرکز راهنمایی خدمات ما مراجعه کنید

تیم ما متعهد است که به بهترین شیوه ممکن به شما کمک کند. اگر به کمک نیاز داشتید حتماً با ما تماس بگیرید.