خط‌مشی‌ها و رویه‌ها‌

سیاست حریم خصوصی

اعتماد و حریم خصوصی اینترنتی شما اهمیت ویژه‌ای برای ما و موفقیت کسب‌وکار ما دارد. ما اطلاعاتی درباره کاربرانمان جمع‌آوری می‌کنیم و در اینجا درباره نوع اطلاعات و نحوه استفاده از آن‌ها توضیح می‌دهیم. همچنین می‌توانید نحوه اصلاح اطلاعاتی را که در اختیار ما می‌گذارید، ببینید. لطفاً توجه داشته باشید که این سیاست فقط برای وب‌سایت ما myfxchoice-ir.org قابل اجرا است. درصورت بازدید از این صفحه، با جمع‌آوری اطلاعات شخصی‌تان و استفاده از کوکی‌ّ‌ها موافقت می‌کنید.

اطلاعات جمع‌آوری شده

هنگامی که برای حساب «نمایشی» یا «زنده» ما ثبت‌نام می‌کنید، اطلاعات زیر درباره شما (داده‌های شما) جمع‌آوری می‌شود و برای اهداف اجرایی، خدماتی و/یا حقوقی ذخیره‌سازی می‌شود:

 • اطلاعات شخصی، مانند نام، نشانی، شماره ثبت شخصی، نشانی ایمیل و غیره (اطلاعات شخصی)
 • اطلاعات مالی (اطلاعات مالی) برای ارزیابی اعتبار
 • اطلاعات مربوط به الگوی ترافیکی وب‌سایت و نشانی‌های IP

داده‌هایتان مطابق قوانین مربوط به پردازش و حفاظت از داده‌های شخصی قابل اجرا در حوزه قضایی که FXChoice در آن واقع شده است و شرح کامل آن در زیر تحت عنوان «افشای اطلاعات شخصی» آورده شده است، به‌صورت محرمانه ذخیره و استفاده می‌شود.

استفاده از کوکی‌ها

از کوکی‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات استفاده می‌کنیم. کوکی، فایل داده‌ای کوچکی است که یک وب‌سایت روی دیسک سخت کامپیوتر شما ذخیره می‌کند و هدف از آن ثبت سوابق بازدیدتان از وب‌سایت است. کوکی‌ها این امکان را فراهم می‌آورند که راحتی استفاده را بهبود بخشیم و به عنوان مثال با به‌خاطر سپردن گذرواژه‌تان و موارد مورد علاقه‌تان که از آن بازدید کرده‌اید، به شما این امکان را بدهیم که از بخش‌های «مختص اعضای» وب‌سایت بدون نیاز به ثبت‌نام مجدد بازدید کنید. علاوه بر این، ما از کوکی‌ها برای سنجیدن فعالیت در وب‌سایت و بهبود بخشیدن و به‌روزرسانی براساس موضوعاتی که پرطرفدار و کم طرفدار هستند استفاده می‌کنیم.

ما از کوکی‌ها برای بازیابی اطلاعاتی که در اصل از طریق کوکی ارسال نشده است، استفاده نمی‌کنیم. بدون رضایت شما، از اطلاعات ارسال شده از طریق کوکی‌ها، مستقیماً برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی استفاده نمی‌کنیم.

نحوه استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده

ما اطلاعات شخصی و گردآوری شده را برای اهداف مختلف جمع‌آوری می‌کنیم.

از این اطلاعات برای اهداف زیر استفاده می‌کنیم:

 • بهبود محتوای وب‌سایت
 • سفارشی‌سازی محتوا و/یا طرح‌بندی وب‌سایت برای هر کاربر به‌صورت مجزا
 • اطلاع‌رسانی به کاربر درباره به‌روزرسانی‌های وب‌سایت
 • ارسال خبرنامه یا اطلاعاتی درباره سایر فرصت‌هایی که فکر می‌کنیم برای شما جذاب باشد. این اطلاعات را فقط در صورتی به شما ارسال می‌کنیم که اعلام کرده باشید می‌خواهید این نوع اطلاعات را دریافت کنید.

اطلاعات شخصی هنگامی جمع‌آوری می‌شود که کاربران ما در زمان ثبت‌نام برای عضویت یا بازکردن حساب، اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهند. جمع‌آوری اطلاعات شخصی را محدود به مواردی می‌کنیم که برای مدیریت کسب‌وکار ما و ارائه خدمات برتر به شما ضروری است.

اطلاعات مربوط به الگوی ترافیک شامل اطلاعات صفحاتی است که کاربران ما از آن بازدید یا به آن دسترسی پیدا می‌کنند و همچنین اطلاعات مربوط به تعداد کاربرانی که به‌صورت روزانه وارد وب‌سایت‌های ما می‌شوند. از این نوع اطلاعات فقط به‌صورت گردآوری شده استفاده می‌شود و به این مفهوم است که کاربران به‌صورت فردی قابل تشخیص نخواهند بود.

همچنین ممکن است از اطلاعات جمع‌آوری شده برای اطلاع‌رسانی به شما درباره محصولات یا خدمات جدید دردسترس یا در دست بررسی، مشکلات فنی، نظرسنجی‌های رضایت مشتری یا به‌روزرسانی‌های مربوط به حساب و سایر اهداف مرتبط استفاده کنیم.

ممکن است از نشانی ایمیل شما در ارتباط با محصولات و خدمات ما (شامل هرگونه کمپین تبلیغاتی مربوط به این خدمات یا محصولات) استفاده شود. اگر نمی‌خواهید اینگونه مطالب بازاریابی را دریافت کنید، لطفاً ازطریق چت زنده یا ایجاد بلیت پرسش با ما تماس بگیرید.

افشای داده‌های شخصی

ما برحسب قانون ملزم به حفظ محرمانگی داده‌های شما هستیم و بدون دلیل قانونی معتبر از اطلاعاتتان استفاده نمی‌کنیم یا آن را به دیگران ارسال نمی‌کنیم.

همه داده‌های شما تحت این سطح از حفاظت کامل خواهد بود و تنها درصورتی در اختیار اشخاص ثالث، مانند مقامات اجرایی یا قضایی، قرار خواهد گرفت که مطابق قانون اجرایی مربوطه ملزم به افشای آن باشیم یا درصورتی که شما به‌صورت کتبی رضایت به افشای آن داده باشید. هر زمانی که بخواهید می‌توانید اینگونه رضایت را پس بگیرید یا محدوده آن را اصلاح کنید.

بدون تضییع حقوق بالا می‌توانیم اطلاعات زیر را افشا کنیم:

 • افشای داده‌های عمومی مشتری مانند نام، نشانی و شماره ثبت شخصی به شرکت‌هایی که کارهای اداری را برای ما انجام می‌دهند.
 • افشای داده‌های عمومی مشتری‌های شرکتی به مؤسسات مالی، با حفظ محرمانگی حرفه‌ای، با هدف بازاریابی و ارائه خدمات مشاوره‌ای.

نحوه تغییر/اصلاح اطلاعات

شما می‌توانید داده‌هایتان را بنا به صلاحدید و ازطریق صفحه «ویرایش پروفایل» در منوی اصلی بخش «اعضا» اصلاح کنید. اگر سؤال یا نگرانی‌ای دارید لطفاً از طریق ایجاد بلیت پرسش به ما اطلاع دهید یا با شماره +52 556 826 8868 با ما تماس بگیرید.

سیاست بازپرداخت کارت

 1. بازپرداخت باید به همان واحد پولی انجام شود که واریز اولیه انجام شده است.
 2. مشتری نمی‌تواند بازپرداختی بالاتر از مبلغ واریز را درخواست کند مگراینکه پردازشگر کارت مربوطه و بانک مشتری اجازه چنین تراکنشی را داده باشند. به عبارت دیگر، مبلغ کل بازپرداخت نمی‌تواند بالاتر از کل مبلغ واریز باشد.
 3. پرداخت‌ شخص ثالث مجاز نیست. پس از آنکه مدارک شناسایی دارنده کارت بهFXChoice ارائه شد، مبالغی که از کارت شخص ثالث واریز شده‌اند به همان کارت بازپرداخت خواهند شد.
 4. مشتری می‌تواند از بیش از یک کارت استفاده کند مشروط بر اینکه همه کارت‌ها متعلق به مشتری باشند. با این وجود، پاراگراف2 همچنان به‌طور جداگانه برای هر کارت قابل اعمال خواهد بود.
 5. گاهی به‌منظور رعایت مفاد پاراگراف 2، یک درخواست پرداخت طی چند تراکنش پردازش می‌شود.
 6. اگر کارتی که برای واریز مورد استفاده شده است منقضی شده یا تغییر کرده باشد، بازپرداخت از نظر فنی امکان‌پذیر نخواهد بود و در این صورت، FXChoice می‌تواند مطابق با مفاد پاراگراف 1‌ «سیاست بازپرداختِ» ما، تراکنش درخواست‌شده را نپذیرد.
 7. کارمزد کسرشده به پردازشگر کارت دردسترس برای هر کشور بستگی دارد.
 8. برای پردازش برداشت،FXChoice می‌تواند درصورت لزوم و به‌منظور رعایت الزامات قانونی و رویه‌های داخلی، اسناد و مدارک بیشتری را در ارتباط با پرداخت درخواست کند.

سیاست واریز و برداشت

 1. روش‌های پرداخت: مشتریان فقط می‌توانند با استفاده از روش‌های پرداخت دردسترس در بخش‌های «واریز و برداشت» کابین شخصی خود واریز و برداشت کنند. به عنوان یک قاعده کلی، مشتری باید از همان روش پرداختی که برای واریز استفاده کرده است، برای برداشت نیز استفاده کند. اگر این کار ممکن نباشد، FXChoice Limited تنها درصورتی به مشتری اجازه می‌دهد تا از روش پرداخت دیگری استفاده کند که بتواند ثابت کند حساب ثبت شده برای روش پرداخت جدید به نام او است. در چنین شرایطی، واحد پولی واریز و برداشت نیز باید یکسان باشد. در صورتی که ارائه‌دهنده خدمات پرداخت که FX Choice Limited از آن استفاده می‌کند برای مدتی از کار بیفتد، FX Choice Limited از این حق برخوردار است که فرایند برداشت را تا زمان درست شدن خدمات به تعویق بیندازد. هنگامی که خدمات ارائه دهنده خدمات پرداخت به‌طور دائم متوقف شود، FX Choice Limited برای پیروی از الزامات بالا ملزم به ارائه راه‌های جایگزین خواهد بود (ترجیحاً همان واحد پولی و دارنده حساب).

 2. حساب پرداخت: به عنوان یک قاعده کلی، مشتری باید از همان حساب پرداختی که برای واریز استفاده کرده است، برای برداشت نیز استفاده کند. اگر این کار ممکن نباشد، FX Choice Limited تنها درصورتی به مشتری اجازه می‌دهد تا از حساب پرداخت دیگری استفاده کند که بتواند ثابت کند حساب پرداخت جدید به نام او است.

 3. واحد پول: واحدهای پولی برداشت و واریز محدود به واحدهای پولی دردسترس در بخش‌های «واریز و برداشت» و واحدهای پولی است که هر یک از ارائه دهندگان پرداخت از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند.

  تسویه حساب با استفاده از واحدهای پولی پشتیبانی نشده فقط بنا به صلاحدید FX Choice Limited و به‌صورت مورد به مورد انجام می‌شود.

  به‌غیر از شرایط خاص موجه، مشتری نمی‌تواند برداشت را با استفاده از واحد پولی متفاوت با واحد پولی مورد استفاده برای واریز انجام دهد.

  مشتری می‌داند که درصورت واریز یا برداشت با واحد پولی‌ای به غیر از واحدهای پولی دردسترس در بخش‌های «واریز و برداشت» وب‌سایت یا واحد پولی حسابی که (باز)پرداخت به آن انجام می‌شود، ممکن است FX Choice Limited نیاز به تبدیل واحدهای پولی داشته باشد. در چنین شرایطی، FX Choice Limited مبلغ را پس از کسر کارمزد تبدیل ارز یا سایر هزینه‌های قابل کسر ازسوی FX Choice Limited بازپرداخت یا واریز خواهد کرد.

  هنگام پردازش درخواست برداشت، FX Choice Limited از نرخ‌های ارز داخلی خود که از ارائه‌دهنده نرخ ارز به FX Choice Limited در تاریخ برداشت دریافت می کند، استفاده خواهد کرد.

 4. پرداخت‌های شخص ثالث: پرداخت‌های شخص ثالث اکیداً ممنوع است. به همین دلیل است که اگر از حساب شخص ثالث استفاده شود، FX Choice Limited از این حق برخوردار خواهد بود که فرایند واریز یا برداشت مشتری را لغو کند. در صورت دریافت واریز از حساب شخص ثالث، وجوه به همان حسابی که از آن ارسال شده است بازگردانده خواهد شد. اگر این اتفاق رخ دهد، کل هزینه‌های انتقال از مشتری کسر خواهد شد.

 5. مسئولیت دقیق بودن جزئیات در درخواست واریز و برداشت به‌طور کامل برعهده مشتری است.

 6. FX Choice Limited می‌تواند همه جزئیات، توضیحات، یا اسناد تکمیلی مورد نیاز برای انتقال صحیح وجوه یا برای اطمینان از مطابقت با روندهای KYC و AML را درخواست کند. اگر در هر زمانی، FX Choice Limited اسناد ارائه شده در رابطه با واریز یا برداشت ازسوی مشتری را ناکافی تشخیص دهد، این حق برای FX Choice Limited محفوظ است که بخشی از پول را پس از کسر کارمزدهای انتقال یا سایر هزینه‌های قابل کسر ازسوی FX Choice Limited به پرداخت‌کننده بازگرداند یا تا زمان دریافت اطلاعات مورد نیاز، پردازش پرداخت را لغو یا به تعویق بیندازد.

 7. چارچوب زمانی پردازش: مشتری موافقت می کند که پردازش درخواست‌های بازپرداخت، در روزهای کاری (آخر هفته‌ها بسته است) از زمان تأیید درخواست، تا حداکثر 24 ساعت طول می‌کشد، مگر آنکه جزئیات، توضیحات یا اسناد تکمیلی مورد نیاز باشد. در چنین شرایطی، بازه زمانی 24 ساعته از زمان دریافت اطلاعات درخواست شده آغاز می‌شود. مشتری می‌پذیرد که پردازش درخواست بازپرداخت مطابق سیاست فعلی، به این مفهوم است که FX Choice Limited درخواست بازپرداخت را به ارائه‌دهنده خدمات پرداخت ارسال می‌کند. FX Choice Limited هیچ مسئولیتی در قبال مدت زمان مورد نیاز برای اجرای درخواست ازسوی ارائه‌دهنده خدمات پرداخت یا شرکای آن ندارد.

 8. کارمزد: FX Choice Limited از این حق برخوردار است که برای واریز و برداشت کارمزد کسر کند. مبلغ این کارمزدها براساس هزینه‌های پرداخت‌شده ازسوی شرکت در هنگام اجرای درخواست برداشت مشتری محاسبه می‌شود. اطلاعات مربوط به کارمزدهای کسرشده در وب‌سایت شرکت و همچنین کابین شخصی مشتری قابل مشاهده است. در صورت مغایرت، اطلاعات ارسال شده به کابین شخصی مشتری ارجحیت دارد. FX Choice Limited از این حق برخوردار است، اما الزامی ندارد، که اگر مشتری برای برداشت وجه از سیستم پرداخت متفاوتی استفاده کند، (درصورت اعمال) کارمزد اضافی از مشتری کسر کند.

 9. در شرایطی که خدمات FX Choice Limited بدون هیچ اشکالی ارائه شده باشد، مشتری موافقت می‌کند که تحت هیچ شرایطی، در طول یا پس از استفاده از خدمات FX Choice Limited، از بانک یا ارائه‌دهنده کارت اعتباری درخواست یا تقاضای بازپرداخت یا استرداد پول را نکند. در صورت چنین کاری، درخواست مشتری به عنوان نقض «توافق‌نامه مشتری» قلمداد می‌شود و ممکن است مسئول جبران خسارت شناخته شود. با این وجود، اگر FX Choice Limited درخواست استرداد تراکنشی را دریافت کند، این حق برای ما محفوظ است که موجودی فعلی «مشتری» را نزد خود نگه داریم و پس از کسر همه هزینه‌های مربوط به استرداد، وجه را به مشتری برگردانیم.

 10. اگر دلیل کافی برای تردید وجود داشته باشد که مبدأ وجوه مشتری و کل فعالیت‌های او با مقررات مبارزه با پولشویی (AML) یا هرگونه سیاست داخلی دیگر مغایرت دارد یا درصورتی که هرگونه فعالیت کلاه‌بردارانه/غیرقانونی یا فعالیتی با قصد مستقیم یا غیرمستقیم غیرقانونی صورت گرفته باشد، FX Choice Limited از این حق یک‌جانبه برخوردار است که واریز یا برداشت وجه از یا به حساب مشتری را رد کند، دارایی‌های او را توقیف کند، هرگونه فعالیت معاملاتی در حساب او را بدون اطلاع قبلی تعلیق کند، تقاضای واریز یا برداشت را لغو کند، وجوه را نزد خود نگه دارد یا بنا به صلاحدید خود آن را بازپرداخت کند. به مشتریان اطلاع داده خواهد شد که FX Choice Limited ملزم است تا هرگونه تخطی از سیاست AML را به اطلاع مؤسسات دولتی مربوطه برساند و داده‌های مشتری را در اختیار آن‌ها قرار دهد. در چنین شرایطی، مشتری باید زیان‌ها و خسارات مستقیم و غیر مستقیمی را که شرکت یا شخص ثالث در نتیجه اقدامات مشتری متحمل شده‌اند را جبران کند و FX Choice Limited این حق را دارد که مبالغ مورد نظر را از وجوه مشتری کسر کند.

 11. در صورت سوء‌استفاده از سیستم معاملاتی یا هرگونه اقدام مغایر با اهداف معمول خدمات یا انجام اقداماتی که با قصد نادرست صورت گرفته‌اند، FX Choice Limited از این حق برخوردار است که

  • پوزیشن‌های مشتری را فوراً و بدون اطلاع قبلی ببندد
  • برداشت‌های مشتری را تا زمان محاسبه خسارت به تعویق بیندازد
  • پروفایل مشتری را مسدود کند
  • و سودی را که در نتیجه معاملات کلاه‌بردارانه به‌دست آمده است کسر کند.
 12. اگر به مدت یک (1) سال حساب معاملاتی مشتری در FXChoice غیرفعال باشد (یعنی حسابی که با آن هیچ معامله‌ای انجام نشده باشد) و موجودی این حساب معاملاتی از 10 دلار آمریکا (یا معادل آن به واحد پولی دیگر) کمتر باشد، FXChoice می‌تواند بنا به تشخیص خود این حساب معاملاتی را ببندد و «قرارداد مشتری» با «مشتری» را پس از گذشت یک سال عدم فعالیت در حساب معاملاتی فسخ کند.

 13. اگر مطابق شرایط ذکرشده در بند 12، FXChoice تصمیم بگیرد که حساب معاملاتی را ببندد و «قرارداد مشتری» را فسخ کند، FXChoice یک ماه پیش از فسخ (از طریق ایمیل) تاریخ فسخ را مشخص می‌کند. در این‌صورت FXChoice ممکن است موجودی حساب را به هر حساب باز دیگری که حداقل یکی از صاحبین حساب یکسان باشد یا به حساب تعیین‌شده از سوی مشتری منتقل کند. اگر «مشتری» درخواست نکند که وجوه دقیقاً به همان سیستم پرداخت «مشتری» بازگردانده شود، آن وجوه رها‌شده تلقی می‌شود و به دارایی FXChoice Limited تبدیل خواهد شد.

 14. اگر به مدت پنج (5) سال حساب معاملاتی مشتری در FXChoice غیرفعال باشد (یعنی حسابی که با آن هیچ معامله‌ای انجام نشده باشد) و موجودی این حساب معاملاتی از 10 دلار آمریکا (یا معادل آن به واحد پولی دیگر) بیشتر باشد، FXChoice می‌تواند بنا به تشخیص خود این حساب معاملاتی را ببندد و «قرارداد مشتری» با «مشتری» را پس از گذشت پنج سال عدم فعالیت در حساب معاملاتی فسخ کند.

 15. اگر مطابق شرایط ذکرشده در بند 14، FXChoice تصمیم بگیرد که حساب معاملاتی را ببندد و «قرارداد مشتری» را فسخ کند، FXChoice یک ماه پیش از فسخ (از طریق ایمیل) تاریخ فسخ را مشخص می‌کند. در این‌صورت FXChoice ممکن است موجودی حساب را به هر حساب باز دیگری که حداقل یکی از صاحبین حساب یکسان باشد یا به حساب تعیین‌شده از سوی مشتری منتقل کند. اگر «مشتری» درخواست نکند که وجوه دقیقاً به همان سیستم پرداخت «مشتری» بازگردانده شود، آن وجوه رها‌شده تلقی می‌شود و به دارایی FXChoice Limited تبدیل خواهد شد.

 16. اگر FXChoice متوجه شود که یک «مشتری» شهروند یا مقیم کشوری است که مطابق با قوانین پولشویی و سایر قوانین داخلی ما در فهرست کشورهای واجد شرایط نیست، FXChoice این حق را دارد که به صلاحدید خود حساب معاملاتی را ببندد و رابطه با مشتری را خاتمه دهد.

 17. اگر مطابق شرایط ذکرشده در بند 16، FXChoice تصمیم بگیرد که حساب معاملاتی را ببندد و «قرارداد مشتری» را فسخ کند، FXChoice یک هفته پیش از فسخ (از طریق ایمیل) تاریخ فسخ را مشخص می‌کند. در این‌صورت FXChoice ممکن است موجودی حساب را به هر حساب باز دیگری که حداقل یکی از صاحبین حساب یکسان باشد یا به حساب تعیین‌شده از سوی مشتری منتقل کند. اگر «مشتری» درخواست نکند که وجوه دقیقاً به همان سیستم پرداخت «مشتری» بازگردانده شود، آن وجوه رها‌شده تلقی می‌شود و به دارایی FXChoice Limited تبدیل خواهد شد.

 18. FXChoice برای حساب‌های غیرفعال، که حساب‌هایی هستند که برای یک سال یا بیشتر غیرفعال مانده‌اند، یا حساب‌هایی هستند که KYC/مدارک شناسایی لازم برای آن منقضی شده و به‌روزرسانی نشده‌اند، هزینه ماهانه 50 دلار دریافت می‌کند. این هزینه 50 دلاری مستقیماً از موجودی حساب مشتری گرفته می شود. اگر بودجه کافی برای پوشش هزینه وجود نداشته باشد، از میزان باقیمانده اخذ خواهد شد.

قوانین مبارزه با پولشویی

FX Choice Limited نقش مهم بخش مالی را برای پیشگیری و جلوگیری مؤثر از پول‌شویی و فعالیت‌های تأمین مالی تروریسم به رسمیت می شناسد.

پول‌شویی تعریف بسیار گسترده‌ای دارد و همه انواع معامله یا پردازش دارایی‌های نامشروع، ازجمله پردازش درآمد ناشی از بزه و همچنین تسهیل معامله یا پردازش دارایی نامشروع را شامل می‌شود. دارایی نامشروع ممکن است شکل‌های متفاوتی، مانند پول، اوراق بهادار، اموال مشهود یا نامشهود داشته باشد.

FX Choice Limited، متعهد به «قانون مبارزه با پول‌شویی و (جلوگیری از) تروریسم» (قانون) مصوب سال 2008 در بلیز است که الزامات اجرایی سخت‌گیرانه‌ای برای همه مؤسسات مالی درنظر می‌گیرد.

«قانون» شرکت را ملزم می‌کند تا مقررات «مبارزه با پول‌شویی» و جلوگیری از تأمین مالی تروریسم (مقررات AML) را معرفی و از آن پیروی کند. این قوانین در کنار همه سیاست‌ها و قوانین داخلی مرتبط دیگر، ارکان اصلی سیستم‌های نظارتی داخلی را تشکیل می‌دهند که با هدف نظارت بر انطباق با رویه‌های معرفی‌شده ازسوی FX Choice Limited برای شناسایی و جلوگیری از پول شویی معرفی شده‌اند.

کارکرد انطباق، تأیید پیروی از رویه‌های مختلف مبارزه با پول‌شویی ازطریق ممیزی‌های تخصصی و سایر حسابرسی‌های کارکردی است.

«مقررات AML» ما برای همه اعضای هیئت مدیره، هیئت رئیسه، رئیس‌ها و مدیران بخش‌های مختلف شرکت، کارکنان، و هر شخص دیگری که در ارائه خدمات شرکت دارد، الزام‌آور است. کارکنان «شرکت» باید از رویه‌ها و توصیه‌های موجود در «مقررات AML» و قانون باید به‌طور دقیق پیروی کنند. کارمندان از اهمیت پول‌شویی، فعالیت‌های تأمین مالی تروریسم، و تعهدات قانونی خود اطلاع دارند و به آن‌ها توصیه می‌شود که با همکاری در این زمینه، هرگونه تراکنش مشکوکی را فوراً گزارش دهند.

مطابق «مقررات AML» ما و قانون، FX Choice Limited باید سیاست‌ها و رویه‌های خاصی را ایجاد کند و به‌کار گیرد تا مشتریان، کسب‌وکار و سیستم مالی آن برای اهداف پول‌شویی مورد استفاده قرار نگیرد. این رویه‌ها برای دستیابی به دو هدف اصلی طراحی شده‌اند:

 1. الف) برای تسهیل فرایند تشخیص و گزارش تراکنش‌های مشکوک؛
 2. ب) برای اطمینان از اینکه با به‌کارگیری اصل «شناخت مشتریان» و رویه‌های ثبت سوابق مناسب، درصورتی‌که یکی از مشتریان تحت تحقیق قرار گیرد، مؤسسات مالی بتوانند بخش مربوط به خود از فرایند رد ممیزی را فراهم کنند.

«مقررات AML» و همه رویه‌های داخلی، دستورالعمل‌هایی را ارائه می‌دهند که کل «شرکت» باید مطابق قانون برای شناسایی و جلوگیری از پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم از آن‌ها پیروی کنند؛

همه کارمندان شرکت باید وظایف خود را مطابق با آنچه در «مقررات ALM» و مقررات مربوطه داخلی شرکت ذکر شده است، اجرا کنند.

برای اطمینان از انطباق کامل با قوانین فعلی، مقررات و قوانین «کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی»، مقررات AML، شرکت مشمول بازبینی و به‌روزرسانی ادامه‌دار ازسوی «دپارتمان مطابقت با قوانین» است.